Конференція PwC для фінансистів і податківців 2019

Конференція PwC для фінансистів і податківців 2019 Дата: 29.05.2019

Час: 8:30 – 18:00

Місце: Hyatt Regency Kyiv (вул. Али Тарасової, 5)

 

Посилання на реєстрацію: pwc.to/2IF6faz

PwC Україна запросила найкращих експертів, щоб протягом одного дня обговорити найважливіші події, що впливають на роботу працівників фінансових та бухгалтерських служб. Зміни в МСФЗ, нові правила обліку та оподаткування та інші актуальні питання для успішних фінансистів, щоб бути повністю готовими до нововведень.

 

Мета PwC – лише за один день надати вам необхідну інформацію про всі найважливіші зміни і «гарячі» теми, що впливають на вашу роботу, і все це – в найбільш практичному форматі!

 

Головна Конференція PwC цього року стане платформою для обміну досвідом, нетворкінгу та захопливих обговорень. Ми поєднаємо корисність практичного семінару з атмосферою конференції, щоб зробити її найкращим місцем для зустрічей з колегами з усієї України!

 

Учасники: 300 професіоналів – фінансові директори, керівники відділів підготовки фінансової звітності/внутрішнього аудиту, бухгалтери, спеціалісти з податків міжнародних та українських компаній.

 

Ключові cпікери: найкращі експерти з питань МСФЗ та оподаткування, представники Ради з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку, податкових органів, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та інших державних органів, серед яких Олена Макеєва, Катерина Рафальська, Алекс Ліссітса, Олександра Альхімович та експерти PwC Людмила Пахуча, Ілля Таран, В’ячеслав Власов, Дмитро Донець.

 

Серед «гарячих» тем конференції:

• Нове в МСФЗ – зміни в обліку оренди в МСФЗ 16 та інші новини від представника Ради з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку в Лондоні.

• Що нового з'явилося у законодавстві України про бухгалтерський облік та фінансову звітність? Чи готові ви до застосування таксономії фінансової звітності за МСФЗ?

• Як пережити перехід на МСФЗ – корисні практичні поради від експертів PwC та практиків.

• Все, що потрібно знати про зміни у податкових нормах: чинні правила на 2019 рік та майбутні зміни.

• На чому фокус податкових органів у 2019 році – як пережити податкову перевірку?

• Персональна відповідальність фінансистів – чим ви ризикуєте?

• Секрети успішної кар'єри бухгалтера – як зробити так, щоб ваші зусилля не залишилися непоміченими?

• Куди прямує економіка України? Панельна дискусія з експертами та практиками.

 

Кількість місць обмежена.

Контактні особи:

Ірина Блінова або Ірина Латогуз

+380 44 354 04 04