Як тайм-менеджмент впливає на продажі і ріст компанії

Як тайм-менеджмент впливає на продажі і ріст компаніїBogushTime

ВИПУСК №6 (ЧЕРВЕНЬ, 2019)

 

Найчастіше власники, турбуючись про дохід компанії, передусім зосереджуються на проблемах, пов'язаних із продажами. Адже основа будь-якого бізнесу — це продажі. Чи то товари, послуги, будівництво, ІТ-сфера, агросектор тощо

 

Необхідно розуміти, що низький дохід через продажі — це вершина айсберга. Проблема набагато глибше. Ні, це не люди, хоча цей фактор теж не менш важливий. Найбільш вагомою причиною незадоволеності власника є нечіткі цілі для компанії або, що дуже часто буває, а надто відсутність їх взагалі.

 

Місія, Бачення та Цінності — це перше, що має бути створено власником ще задовго до добору команди для втілення його бізнесу в життя.

Тільки тоді, коли вище прописані істини точні, чіткі, конкретні, зрозумілі і мотивують, можна розраховувати на успіх.

Відтак починається ретельний добір команди.

 

Часто-густо, принаймні в нашій країні, відбувається все з точністю до навпаки: є кілька друзів, які вирішили скооперуватися для того, щоб разом робити «якийсь бізнес» і потім вони починають вигадувати, а що вони можуть робити разом.

 

Так ось, коли прописані цілі компанії, людей добирати стає набагато простіше, тому що ви чітко розумієте, який функціонал вони виконуватимуть, що буде їх результатом.

 

Дуже важливий момент, на який не зважають під час добору персоналу, — це озвучування цілей компанії. Виникає питання: «А навіщо співробітникам знати цілі?».

Є дві відповіді на це питання:

• Щоб співробітник міг прийняти рішення, чи по дорозі йому з компанією.

• Щоб співробітник був замотивованим. Адже, якщо йому відомі цілі компанії і вони збігаються з його особистими — мотивація зростає в рази.

 

ПРИКЛАД

Уявіть собі ситуацію: приходить кандидат на співбесіду і його мета — це автомобіль або квартира, і жити він хоче в Німеччині. А йому кажуть, що по-перше, ти будеш продавати елітний німецький товар, який регулярно завозиться з того напрямку, у тебе будуть відрядження до Берліна, Ганновера і планується відкриття в Мюнхені ще одного офісу. Крім цього, твоя заробітна плата залежатиме від твоїх продажів. Тобто ти можеш перебувати в офісі й отримувати фіксований оклад, а можеш докласти зусиль і завдяки власним здібностям досягти високих показників, і тоді твоя заробітна плата буде відповідною — вибір за тобою. Скажу відверто — очі кандидата загоряться, і перше, що ви від нього почуєте: «Коли розпочинати продажі?».

 

Придбати повню версію статті