Як обрати вид діяльності для бізнесу в Європі

Запорука успіху в бізнесі містить декілька складових. Одна з них — правильно обраний вид діяльності. Що означає «правильно обраний», і як, власне, цього досягти — з’ясовуймо в нашій публікації

ВИПУСК №2 (ЛЮТИЙ, 2018)

 

Як обрати вид діяльності для бізнесу в ЄвропіНерідко трапляється так, що та справа, якою вдається займатись одній людині, зовсім не виходить в іншої. Якщо мовити про малювання або гру на фортепіано, звісно, величезну роль відіграють хист і натхнення. У разі ж коли йдеться про бізнес, не пов’язаний із творчістю (хоча, власне, бізнес — це теж свого роду творчість), значну роль відіграють інші чинники.

 

Так, перш ніж розпочинати власну справу, потрібно:

• Провести дослідження ринку на предмет актуальності обраного виду діяльності.

• Особливо це важливо зробити, розпочинаючи бізнес на території іншої країни, адже саме потреби населення формують споживчий клімат. А вони, своєю чергою, є результатом загальної ситуації в країні, її культури, традицій, економічного та соціального розвитку;

• Проаналізувати рентабельність цього напряму діяльності й чинники її формування.

• Тобто варто з’ясувати, скільки часу знадобиться для того, аби засновник почав отримувати прибуток від результатів діяльності фірми. Тим самим спрогнозувати необхідну суму стартового капіталу/інвестицій на цей відтинок часу;

• Виявити ризики.

• Необхідно розуміти, які фактори потенційно можуть вплинути на розвиток бізнесу як у позитивному сенсі, так і в негативному.

• Так, споживче середовище має тенденцію до змін, отже, необхідно максимально точно спрогнозувати будь-які його коливання. До таких чинників ризику належать: конкуренція, тенденції ринку, політична ситуація, сезонність, інші фактори, які залежать від виду діяльності.

• Детально спланувати етапи розвитку фірми.

 

Важливо у якийсь момент «не захлинутися» власними успіхами, а діяти згідно із заздалегідь продуманою схемою, яка, звісно, може бути адаптована із часом до ситуації.

 

Отже, що саме може стати прибутковим бізнесом у Європі? Невеличкий аналіз спостережень за ринком Польщі нам допоможе надати відповідь на це запитання. До вашої уваги — декілька порад щодо того, чого слід уникати й на що звернути увагу, розпочинаючи роботу.

 

Читати далі →