VW Multivan: час багатофункціональності

Олександр Ганієв

ВИПУСК №7-8 (ЛИПЕНЬ-СЕРПЕНЬ, 2019)

 

Стрімкий темп нашого життя спонукає нас витрачати дедалі менше часу на деякі справи. Задля економії часу та коштів з’являються багатофункціональні пристрої, один гаджет може замінити відразу декілька окремих. Не винятком є й автомобіль, особливо якщо він працює на компанію

 

Сьогодні майже в кожній родині є власний автомобіль, а навіть і декілька — у кожного члена родини. Власник добирає авто «під себе», виходячи зі своїх уподобань та перш за все — завдань, які вирішуватиме автомобіль. Це або представницька мета — седан бізнес-класу, або економне авто з електродвигуном для частих поїздок містом. Мінівен — для перевезення родини на вікенд та відпустку. Дехто розглядає варіанти спортивних автівок, щоби справити враження на оточення та отримати власне задоволення від цього. Ну що ж — якщо фінанси на купівлю та можливості на утримання авто є — усі карти в руки! Дещо інша ситуація — на підприємстві.

 

Завдання, які потенційно може вирішувати автомобіль на підприємстві, дуже різнопланові. Але на відміну від приватного власника підприємство не може дозволити собі мати окреме авто на всі випадки життя. Це пов’язано з витратами на їх придбання, обслуговування, зберігання. Тому, зважаючи на фінансовий стан підприємств, вибір доводиться робити в бік оптимізації або пріоритетів. Однак мовиться не про підприємства, які надають послуги з використанням автотранспорту — там все зрозуміло. Зупинимось на службовому авто підприємства.

 

Крім виконання завдань з перевезення керівника, авто ще може виконувати функції транспортного засобу для доставки документів, дрібних вантажів, зустрічі та перевезення партнерів компанії, забезпечення заходів за участю підприємства. Редакції журналу на тест було надано автомобіль Volkswagen Multivan. Працівники редакції, використовуючи це авто під час проведення заходів, оцінювали його на різноманітні функції, які виконував цей мікроавтобус бізнес-класу.

 

Перше, найважливіше завдання — це перевезення пасажирів. Крім водія він здатен взяти з комфортом на борт 6 осіб. Салон має трьохзонний клімат-контроль, жалюзі від сонця на вікнах. Розсувні двері з обох боків салону. Важливо, що під час подорожі можна проводити навіть робочу зустріч, або нараду з працівниками, бо в салоні облаштовано стіл, навколо якого розташовуються пасажири. Для цього варто лише повернути на 180 градусів перший ряд сидінь. Дуже важлива деталь. Якщо водій та пасажир переднього сидіння беруть участь у діалозі, їх буде добре чутно пасажирам в салоні. Для цього передбачено мікрофон у водія. Голоси водія та пасажира з переднього сидіння передаються на динаміки в салоні.

 

Придбати повню версію статті