Тенденції ринку та сучасний «аутстафінг»

Тенденції ринку та сучасний «аутстафінг»Олександра Лесновська,

EBS

ВИПУСК №10 (ЖОВТЕНЬ, 2019)

 

В умовах жорсткої конкуренції, глобалізації процесів, а також спрямованості країни на євроінтеграцію, зовнішні фактори мають суттєвий економічний вплив на особливості та умови діяльності сучасного українського підприємства

 

Динамічна зміна як зовнішнього, так і внутрішнього середовища обумовлює стрімку реакцію підприємства на відповідні ринкові явища та процеси. На сьогодні існують різні моделі оптимізації діяльності підприємств, що спрямовані на підвищення ефективності та результативності їх функціонування, та забезпечення їх розвитку. Серед доволі відомих та успішно діючих в сучасному бізнес-середовищі ділових схем є модель аутстафінгу.

 

Хоча послуга «аутстафінг» з’явилась на українському ринку вже доволі давно, попит на неї суттєво збільшився тільки в останні роки.

 

Суть аутстафінгу

Регулювання подібної діяльності законодавчо не закріплено, відносна новизна і нестандартність цих форм забезпечення персоналом стримували український ринок.

 

Основна суть аутстафінгу — це виведення персоналу за штат підприємства-замовника з наступним його оформленням в штаті підприємства-виконавця, при цьому останній бере на себе повну юридичну й фінансову відповідальність за працівників.

 

Залучення персоналу на умовах аутстафінгу створює для замовника можливість:

1. Знизити навантаження на фонд оплати праці.

2. Мінімізувати ризики, пов'язані з трудовими відносинами.

3. Знизити витрати та навантаження з приводу бухгалтерського і адміністративного супроводу персоналу.

4. Зменшити документообіг.

 

Розгляньмо докладніше, що потребує ринок сьогодні і що ж таке сучасний аутстафінг.

 

Придбати повню версію статті