Руйнівник стереотипів: новий Mercedes-Benz GLE Coupé

ВИПУСК №7 (ЛИПЕНЬ, 2020) | читати на сайті Живого Журналу →

Олександр Ганієв

 

Руйнівник стереотипів: новий Mercedes-Benz GLE CoupéМоделі Mercedes завжди вирізнялися своїми класичними консервативними формами. З появою цього автомобіля декому доведеться подивитися на емблему на радіаторній решітці, аби переконатися, що це справді Mercedes. Зовнішній вигляд цього автомобіля з модельної лінійки преміум-бренду стирає наліт консервативності, що був властивий йому багато років, та презентує яскравий і незвичний образ

 

Дизайн екстер'єру: потужна заява

Зустрічають, як то кажуть, по одежі. От і новій моделі в цьому сенсі є чим похизуватися. Пропорції нового GLE Coupé підкреслюють його динаміку. З довжиною майже п’ять метрів і шириною більше двох, новий GLE Coupé на 4 сантиметри довший та майже на сантиметр ширший за свого попередника, довшу на два сантиметри колісну базу. Це коротше, ніж у позашляховика GLE, що позитивно позначається не тільки на зовнішності, а й на керованості.

 

Дизайн передньої частини поєднує в собі характерні риси позашляховиків з неодмінними атрибутами купе від Mercedes-Benz. Решітка радіатора, оздоблена характерними «діамантами» і однією горизонтальною ламеллю, викликає чіткі асоціації з іншими купе компанії. Блискуча хромована захисна панель у передньому бампері підкреслює спорідненість із позашляховиком Mercedes-Benz GLE. Головна оптика із повністю світлодіодною технологією — вже починаючи з базової комплектації.

 

Двосекційні задні ліхтарі характерного для купе вигляду, завдяки специфічній закругленій формі і контурному дизайну світлодіодних вогнів вони відповідають стилю позашляховиків Mercedes-Benz. Рівний перехід від задніх дверей до бамперу з номерним знаком над сріблястою хромованою захисною вставкою з інтегрованими патрубками вихлопної системи завершує синтез купе і позашляховика.

 

Дизайн інтер'єру: спортивний, з особливими рисами

Інтер'єр нового GLE Coupé має багато спільних рис з іншими сучасними моделями преміальних позашляховиків Mercedes-Benz. Але виділяється явним акцентом на своїй спортивній складовій. Два великих екрани діагоналлю 12,3 дюйма (31,2 см) під загальним склом властиві всім новим автомобілям бренду, починаючи з E-Class. Приладова панель розділена по горизонталі декоративною планкою з чотирма прямокутними вентиляційними отворами, яка плавно переходить на дверні панелі.

 

У стандартному оснащенні GLE Coupé верхня частина передньої панелі та спортивні сидіння оббиті штучною шкірою ARTICO. Крісла з розвиненою бічною підтримкою і рульове колесо обшите шкірою «наппа», розставляють спортивні акценти в інтер'єрі.

 

Придбати повню версію статті