Приховування власності шляхом зміни реальних бенефіціарних власників

Володимир Хоменко

ВИПУСК №6 (ЧЕРВЕНЬ, 2020) | читати на сайті Живого Журналу →

 

Приховування власності шляхом зміни реальних бенефіціарних власниківАби уникнути обов’язків зі сплати податків або заволодіти чужими грошима, шахраї вдаються до будь-яких хитрощів. На прикладі зміни часток бенефіціарної власності страхової компанії покажемо, як зухвалим ділкам вдалося нагріти руки на коштах страхувальників. Ця історія показує, як важливо уважно вивчати діяльність не тільки підприємства, а і його власників

 

Послуговуючись метафорою, маємо наголосити: коли в полі зору вашої компанії з’являється новий контрагент, треба приглядатися до нього не просто крізь збільшувальне скло, а й навіть використати мікроскоп. Недбале ставлення до фінансових стосунків з новим «партнером», особливо, якщо він з’явився раптом або його порекомендувала стороння особа, може призвести до втрати коштів, які повернути буде важко або навіть і неможливо.

 

Про таку схему з використанням страхової компанії, яку оприлюднила Академія фінансового моніторингу Державної служби фінансового моніторингу України, ми і розкажемо.

 

Придбати повню версію статті