Кайдзен у фінансовій сфері досвід групи компаній «ТАС»

Кайдзен у фінансовій сфері досвід групи компаній «ТАС»Один із принципів кайдзен закликає: «Станьте структурою, що навчається за рахунок постійного самоаналізу (хансей) та безперестанного вдосконалення (кайдзен)». І хоча це один із останніх принципів, він відображає ту титанічну перманентну роботу, яку компанія має здійснювати для досягнення рівня «Тойота»

ВИПУСК №12 (ГРУДЕНЬ, 2018)

 

Моє знайомство з кайдзен відбулося у 2013 році, коли на одній з лекцій слідування його принципам назвали його поміж методів зменшення собівартості кінцевого продукту, байдуже, чи йдеться про виробниче підприємство, чи про фінансову структуру.

 

Якщо звернутися до першоджерел, то японська філософія кайдзен — це постійний шлях удосконалення і пошуку нових ідей, інструментів, методик, який пронизує всіх: від акціонерів компанії до кожного її працівника.

 

Коли у компанії замислюються над необхідністю удосконалення її основних бізнес-процесів задля отримання проривного кінцевого результату, то європейський підхід передбачатиме швидке впровадження певної передової методики задля отримання бажаного результату у найстисліші терміни, скажімо, місяць чи квартал, а японський підхід розглядатиме заплановані зміни як перманентний процес, як філософію, як шлях.

 

Кайдзен — це стиль життя компанії, який мотивує працівників постійно розмірковувати над необхідністю впровадження нехай невеличких, проте таких якісних змін, які у майбутньому приведуть до вдосконалення не лише бізнес-процесів цієї конкретної організації, а й тих клієнтів і партнерів, хто потрапив до її орбіти. А вже скорочення собівартості — це наслідок згаданих титанічних зрушень, насамперед у свідомості колективу.

 

Отже, моя зацікавленість перетворилася на переконання.

Тепер я впевнений, що кожен фінансовий директор мусить опанувати кайдзен-інструментами.

 

Обґрунтую причини. Ще з минулих періодів нам відомо, що «економіка має бути економною», тому роль економіста зводилась до жорсткого контролювання витрат. Як наслідок, часто ця економія призводила до браку або зриву контрактів.

 

На підприємстві, де застосовують інструменти кайдзен, здійснюється аналіз процесів, після чого визначається необхідна кількість ресурсів для повноцінного функціонування процесу. Варто наголосити, що ця кількість розраховується без суттєвого резерву у разі виникнення помилки, тому що резерв також є прорахунком менеджменту. Лише після цього затверджується процес, і компанія починає працювати. За певний період проводиться повторний аналіз процесу, і від його результатів можна приймати рішення щодо скорочення або насичення процесу.

 

Відчуваєте різницю?

Необхідно також констатувати позитивну роль кайдзен у формуванні колективу, у процесі особистого та колективного розвитку людей. Люди підтримують один одного за складних ситуацій при вирішенні проблем та завдань різного рівня. Мета кайдзен — прямувати найкоротшим шляхом до вирішення завдання і зробити процес виконання робіт якомога простішим.

 

Секрет успіху у двох основних складових — системності і ставленні. Тобто потрібно все виконувати системно і бути небайдужим до того, що робиш, з ким ти це робиш і як ти це робиш.

 

Придбати повну версію статті